Hale systemowe hale stalowe

Producent konstrukcji stalowych, firma Promet to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w budowie hal energooszczędnych i hal systemowych. Nasza wykwalifikowana kadra i nowoczesne zaplecze technologiczne pozwalają na terminowe i profesjonalne realizacje wszystkich zleceń, a dbałość o najmniejsze szczegóły gwarantuje, że budowanie hal magazynowych jest ekonomiczne i zgodne z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy stałych klientów, którzy od lat korzystają z naszej oferty konstrukcji stalowych i ufają nam podczas realizacji każdej kolejnej inwestycji. Hale systemowe budowane przez pracujących dla nas fachowców cechują się niezwykłą łatwością montażu, wytrzymałością i różnorodnością dostępnych kolorów, wymiarów i wariantów izolacji. Budowa konstrukcji stalowych to nasza specjalność – najlepszej jakości materiały i wykwalifikowane brygady montażowe stanowią główne atuty przedsiębiorstwa Promet. Jako lider na rynku hal systemowych oferujemy Państwu nie tylko sprawdzone rozwiązania docenione przez szerokie grono odbiorców, ale również rzetelne doradztwo i wsparcie w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z budowaniem hal magazynowych.

Kompleksowe projektowanie i budowanie hal magazynowych

Aby zamówić oferowane przez nas hale systemowe wystarczy złożyć zapytanie, w którym zaznaczą Państwo poszczególne parametry zamówienia, takie jak szerokość hali systemowej, jej wysokość i długość, a także temperatura wewnątrz. Zamawiając konstrukcje stalowe z oferty Promet można wybrać jeden z wariantów poszycia dachu i ścian – blachę trapezową lub płytę warstwową. W zależności od planowanej temperatury wewnątrz budowanej hali magazynowej izolacja zostanie wykonana z odpowiedniej grubości płyty – tak, aby wszelkie parametry były dopasowane do oczekiwań kontrahenta.

Energooszczędne hale systemowe

Nasze hale systemowe spełniają wszelkie normy i wymogi bezpieczeństwa – są wysokospecjalistycznymi obiektami, które spełnią swoje funkcje w wielu branżach, takich jak przemysł stoczniowy, spożywczy, magazynowy i inne. Jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się czegoś więcej o budowaniu hal energooszczędnych i hal magazynowych – prosimy o kontakt. Nasi pracownicy chętnie udzielą wyczerpujących odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące konstrukcji stalowych. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i zapewniamy pełen profesjonalizm i terminowość w realizacji inwestycji.

hale_stalowe

Hale systemowe PROMET

Wykorzystując nasze ponad 25-letnie doświadczenie w budowaniu hal stalowych, opracowaliśmy nasz własny, autorski i sprawdzony system hal. Ofertę naszych hal systemowych na tle konkurencji wyróżnia:

 1. Prosty układ konstrukcyjny, pozwalający na samodzielny i szybki montaż.
 2. Wysoka trwałość antykorozyjna, którą zawdzięczamy cynkowaniu ogniowemu konstrukcji – gwarancja do 10 lat.
 3. Różnorodność w zakresie kolorystyki i izolacyjności dla ścian i dachu.
 4. Własne brygady montażowe i Zakład Prefabrykacji.

Hale systemowe PROMET są objęte Prawem Ochronnym jako Wzór Użytkowy nr 71192 wydanym przez Urząd Patentowy

szerokość 10m 15m 20m 25m
wysokość 4m, 5m, 6m 4m, 5m, 6m 4m, 5m, 6m 4m, 5m, 6m
długość wielokrotność 5m ( rozstaw słupów )
poszycie ściany i dach : blacha trapezowa lub płyta warstwowa  – dwa warianty*
obc. śniegiem 90kg/m2 120kg/m2 90kg/m2 120kg/m2 90kg/m2 120kg/m2 90kg/m2 120kg/m2
obc. wiatrem I strefa wiatrowa : 20m/s ( inne strefy według indywidualnego projektu )

Warianty izolacji

 1. Projektowana temperatura wewnątrz hali – ti ≥ 16ºC
 • płyta dachowa PUR gr. 12cm
 • płyta ścienna PUR gr. 10cm
 1. Projektowana temperatura wewnątrz hali – 8ºC ≤ ti < 16ºC
 • płyta dachowa PUR gr. 8cm
 • płyta ścienna PUR gr. 6cm

Skontaktuj się z nami

Dołącz do grona zadowolonych klientów. Zadzwoń lub napisz do nas, by dowiedzieć się więcej o naszym systemie hal.

Złóż zapytanie

  Oświadczenie dotyczące wyrażania zgody na przetwarzanie przez osobę, której dane dotyczą Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aktach osobowych , skorowidzach ,księgach wykazach i innych zbiorach ewidencyjnych obejmujące moje imię i nazwisko w celu zapewnienia możliwości prawidłowej realizacji umów z Pracodawcą przez firmę PROMET – BIN BORUCKI Sp. jawna w Obornikach ul. Polna 2c, także w systemach informatycznych,w przypadku przetwarzania danych poza zbiorem danych.