Hale systemowe – hale stalowe Promet

Producent konstrukcji stalowych, firma Promet to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w budowie hal energooszczędnych i hal systemowych. Nasza wykwalifikowana kadra i nowoczesne zaplecze technologiczne pozwalają na terminowe i profesjonalne realizacje wszystkich zleceń, a dbałość o najmniejsze szczegóły gwarantuje, że budowanie hal magazynowych jest ekonomiczne i zgodne z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy stałych klientów, którzy od lat korzystają z naszej oferty konstrukcji stalowych i ufają nam podczas realizacji każdej kolejnej inwestycji. Hale systemowe budowane przez pracujących dla nas fachowców cechują się niezwykłą łatwością montażu, wytrzymałością i różnorodnością dostępnych kolorów, wymiarów i wariantów izolacji. Budowa konstrukcji stalowych to nasza specjalność – najlepszej jakości materiały i wykwalifikowane brygady montażowe stanowią główne atuty przedsiębiorstwa Promet. Jako lider na rynku hal systemowych oferujemy Państwu nie tylko sprawdzone rozwiązania docenione przez szerokie grono odbiorców, ale również rzetelne doradztwo i wsparcie w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z budowaniem hal magazynowych.

Kompleksowe projektowanie i budowanie hal magazynowych

Aby zamówić oferowane przez nas hale systemowe wystarczy złożyć zapytanie, w którym zaznaczą Państwo poszczególne parametry zamówienia, takie jak szerokość hali systemowej, jej wysokość i długość, a także temperatura wewnątrz. Zamawiając konstrukcje stalowe z oferty Promet można wybrać jeden z wariantów poszycia dachu i ścian – blachę trapezową lub płytę warstwową. W zależności od planowanej temperatury wewnątrz budowanej hali magazynowej izolacja zostanie wykonana z odpowiedniej grubości płyty – tak, aby wszelkie parametry były dopasowane do oczekiwań kontrahenta.

Energooszczędne hale systemowe

Nasze hale systemowe spełniają wszelkie normy i wymogi bezpieczeństwa – są wysokospecjalistycznymi obiektami, które spełnią swoje funkcje w wielu branżach, takich jak przemysł stoczniowy, spożywczy, magazynowy i inne. Jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się czegoś więcej o budowaniu hal energooszczędnych i hal magazynowych – prosimy o kontakt. Nasi pracownicy chętnie udzielą wyczerpujących odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące konstrukcji stalowych. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i zapewniamy pełen profesjonalizm i terminowość w realizacji inwestycji.

Hale systemowe PROMET

Hale systemowe PROMET

Wykorzystując nasze ponad 25-letnie doświadczenie w budowaniu hal stalowych, opracowaliśmy nasz własny, autorski i sprawdzony system hal. Ofertę naszych hal systemowych na tle konkurencji wyróżnia:

 1. Prosty układ konstrukcyjny, pozwalający na samodzielny i szybki montaż.
 2. Wysoka trwałość antykorozyjna, którą zawdzięczamy cynkowaniu ogniowemu konstrukcji – gwarancja do 10 lat.
 3. Różnorodność w zakresie kolorystyki i izolacyjności dla ścian i dachu.
 4. Własne brygady montażowe i Zakład Prefabrykacji.

Hale systemowe PROMET są objęte Prawem Ochronnym jako Wzór Użytkowy nr 71192 wydanym przez Urząd Patentowy

Typoszerg - oferta hal systemowych

szerokość 10m 15m 20m 25m
wysokość 4m, 5m, 6m 4m, 5m, 6m 4m, 5m, 6m 4m, 5m, 6m
długość wielokrotność 5m ( rozstaw słupów )
poszycie ściany i dach : blacha trapezowa lub płyta warstwowa  – dwa warianty*
obc. śniegiem 90kg/m2 120kg/m2 90kg/m2 120kg/m2 90kg/m2 120kg/m2 90kg/m2 120kg/m2
obc. wiatrem I strefa wiatrowa : 20m/s ( inne strefy według indywidualnego projektu )

Warianty izolacji

 1. Projektowana temperatura wewnątrz hali – ti ≥ 16ºC
 • płyta dachowa PUR gr. 12cm
 • płyta ścienna PUR gr. 10cm
 1. Projektowana temperatura wewnątrz hali – 8ºC ≤ ti < 16ºC
 • płyta dachowa PUR gr. 8cm
 • płyta ścienna PUR gr. 6cm

Skontaktuj się z nami

Dołącz do grona zadowolonych klientów. Zadzwoń lub napisz do nas, by dowiedzieć się więcej o naszym systemie hal.

Złóż zapytanie

  Oświadczenie dotyczące wyrażania zgody na przetwarzanie przez osobę, której dane dotyczą Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aktach osobowych , skorowidzach ,księgach wykazach i innych zbiorach ewidencyjnych obejmujące moje imię i nazwisko w celu zapewnienia możliwości prawidłowej realizacji umów z Pracodawcą przez firmę PROMET – BIN BORUCKI Sp. jawna w Obornikach ul. Polna 2c, także w systemach informatycznych,w przypadku przetwarzania danych poza zbiorem danych.