Słuchamy

Projektujemy

Budujemy

Wytwórnia Konstrukcji Stalowych

W naszych halach preferujemy konstrukcje stalowe, jako najekonomiczniejsze rozwiązanie w porównaniu z konstrukcjami żelbetowymi czy drewnianymi. Własna certyfikowana Wytwórnia Konstrukcji Stalowych zapewnia terminowe i skoordynowane z procesem montażowym dostawy. W naszych konstrukcjach stosujemy technologie spawalnicze, sprężane i tradycyjne połączenia śrubowe.

promet-budownictwo_300px
promet-hale_300px
promet-fasady_300px

O firmie

25 lat ciągłego rozwoju, doświadczeń,
i ponad 40 stałych poważnych klientów
z rożnych branż przemysłowych.

PROMET – BUDOWNICTWO STALOWE – na rynku budowlanym działamy od ponad 25 lat. Od początku swojego istnienia zajmujemy się budowaniem obiektów stalowych z lekką obudową wykonaną z płyty warstwowej i elewacji ozdobnych z elementów stalowych. Naszą specjalnością są wysokospecjalistyczne hale produkcyjne i magazynowe wykorzystywane głównie przez przedsiębiorstwa z branży spożywczej. Realizujemy projekty takie jak przechowalnie, mroźnie, komory chłodnicze, zakłady mięsne, magazyny wysokiego składowania i hale przesuwne dla przemysłu stoczniowego. Wykonujemy komory przechowalnicze z kontrolowaną atmosferą i obiekty inertyzowane.

Dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej załodze ekspertów oraz nowocześnie wyposażonemu zapleczu przedsiębiorstwa, profesjonalnie i terminowo realizujemy powierzone nam zadania. Gwarantujemy generalne wykonawstwo w zakresie inwestycji takich jak budowa biogazowni czy obiektów przemysłowych z płyt warstwowych. Budując chłodnie stawiamy na jakość i innowacyjność – każda mroźnia, czy też komora chłodnicza naszego projektu spełnia wszystkie normy i wymogi bezpieczeństwa.

Możemy poszczycić się gronem stałych klientów, którzy często wracają do nas z nowymi inwestycjami, co czyni nas godnym zaufania partnerem biznesowym.

Osiągnięcia

DF_2014
clf_www-badge_okra%e2%95%a0eg%e2%94%bcey_niebieski

Wytwórnia Konstrukcji Stalowych

DIAMENTY FORBESA – PRZEDSIĘBIORSTWA NAJSZYBCIEJ ZWIĘKSZAJĄCE SWOJĄ WARTOŚĆ:

Lista Diamentów Forbesa jest opracowana na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Szczegóły metodologii wyceny przedsiębiorstw oraz pomiaru wzrostu ich wartości zostały opracowane przez analityków Bisnode Polska w porozumieniu z redakcją „Forbesa”.

Metoda uwzględnia zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku poszczególnych przedsiębiorstw. Umożliwia także zmierzenie potencjału firmy, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.

Na liście Diamentów znajdą się przedsiębiorstwa, które w ciągu ostatnich pięciu lat osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości.

Nagrodzone firmy dzielone są na trzy kategorie według przychodów ze sprzedaży:

– firmy małe 5-50 mln zł

– firmy średnie 50-250 mln zł
– firmy duże powyżej 250 mln zł.

Lista Laureatów:  http://diamenty.forbes.pl/diamenty-forbesa-2014-laureaci-wojewodztwo-wielkopolskie,artykuly,170474,1,1.html

Nasz Zespół

Zbigniew Borucki

Właściciel

Zbigniew Borucki
Beata Borucka

Współwłaściciel

Beata Borucka
Grzegorz Borucki

Dyrektor Techniczny

Grzegorz Borucki
Inzynierowie

Dział Realizacji

Inzynierowie
Spawacze

Załoga

Spawacze
Monterzy

Załoga

Monterzy