Słuchamy
Projektujemy
Budujemy

 

Wytwórnia Konstrukcji Stalowych

W naszych halach preferujemy konstrukcje stalowe, jako najekonomiczniejsze rozwiązanie w porównaniu z konstrukcjami żelbetowymi czy drewnianymi. Własna certyfikowana Wytwórnia Konstrukcji Stalowych zapewnia terminowe i skoordynowane z procesem montażowym dostawy. W naszych konstrukcjach stosujemy technologie spawalnicze, sprężane i tradycyjne połączenia śrubowe.

O firmie

25 lat ciągłego rozwoju, doświadczeń,
i ponad 40 stałych poważnych klientów
z rożnych branż przemysłowych.

PROMET-BIN BORUCKI – na rynku budowlanym działamy od ponad 25 lat. Od początku swojego istnienia zajmujemy się budowaniem obiektów stalowych z lekką obudową wykonaną z płyty warstwowej i elewacji ozdobnych z elementów stalowych. Naszą specjalnością są wysokospecjalistyczne hale produkcyjne i magazynowe wykorzystywane głównie przez przedsiębiorstwa z branży spożywczej. Realizujemy projekty takie jak przechowalnie, mroźnie, komory chłodnicze, zakłady mięsne, magazyny wysokiego składowania i hale przesuwne dla przemysłu stoczniowego. Wykonujemy komory przechowalnicze z kontrolowaną atmosferą i obiekty inertyzowane.

Dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej załodze ekspertów oraz nowocześnie wyposażonemu zapleczu przedsiębiorstwa, profesjonalnie i terminowo realizujemy powierzone nam zadania. Gwarantujemy generalne wykonawstwo w zakresie inwestycji takich jak budowa biogazowni czy obiektów przemysłowych z płyt warstwowych. Budując chłodnie stawiamy na jakość i innowacyjność – każda mroźnia, czy też komora chłodnicza naszego projektu spełnia wszystkie normy i wymogi bezpieczeństwa.

Możemy poszczycić się gronem stałych klientów, którzy często wracają do nas z nowymi inwestycjami, co czyni nas godnym zaufania partnerem biznesowym.

Osiągnięcia

Wytwórnia Konstrukcji Stalowych
Wytwórnia Konstrukcji Stalowych

DIAMENTY FORBESA – PRZEDSIĘBIORSTWA NAJSZYBCIEJ ZWIĘKSZAJĄCE SWOJĄ WARTOŚĆ:

Lista Diamentów Forbesa jest opracowana na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Szczegóły metodologii wyceny przedsiębiorstw oraz pomiaru wzrostu ich wartości zostały opracowane przez analityków Bisnode Polska w porozumieniu z redakcją „Forbesa”.

Metoda uwzględnia zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku poszczególnych przedsiębiorstw. Umożliwia także zmierzenie potencjału firmy, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.

Na liście Diamentów znajdą się przedsiębiorstwa, które w ciągu ostatnich pięciu lat osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości.

Nagrodzone firmy dzielone są na trzy kategorie według przychodów ze sprzedaży:

– firmy małe 5-50 mln zł

– firmy średnie 50-250 mln zł
– firmy duże powyżej 250 mln zł.

Lista Laureatów:  http://diamenty.forbes.pl/diamenty-forbesa-2014-laureaci-wojewodztwo-wielkopolskie,artykuly,170474,1,1.html

 

Uczestniczymy w programie
Coraz Lepsza Firma:clf_www-badge_okra%e2%95%a0eg%e2%94%bcey_niebieski

Nasz Zespół

Zbigniew Borucki

Właściciel

Zbigniew Borucki
Beata Borucka

Współwłaściciel

Beata Borucka
Grzegorz Borucki

Dyrektor Techniczny

Grzegorz Borucki
Inzynierowie

Dział Realizacji

Inzynierowie
Spawacze

Załoga

Spawacze
Monterzy

Załoga

Monterzy

Siedziba

PROMET-BIN BORUCKI

Spółka Jawna
ul. Polna 2c
64-600 OBORNIKI
tel.: 0/61 29 61 550
kom.: 728 664 000
fax: 0/61 29 66 611

NIP 787-00-08-609

[email protected]