Dom progresywny - technologia jutra?

Kiedy nowe technologię zaczynały wchodzić na rynek, ludzie nie zawsze byli co do nich w 100% przekonani. Gdyby ktoś powiedział 50 lat temu, że kontakt z osobą po drugiej stronie świata jest możliwy, i to w czasie rzeczywistym, pewnie został by wyśmiany i zignorowany. A dziś?
Dziś rozmowy z ciocią z Ameryki, są nie tylko możliwe, ale i dostępne dla każdego, pod warunkiem, że posiada ciocię w Ameryce 😉
Zmierzamy do tego, żeby pokazać Ci, iż nowe nie znaczy gorsze niż tradycyjne. Ludzie nieustannie szukają nowych rozwiązań, mocniejszych, ekonomiczniejszych, i szybszych w budowie.

W przyszłości domy w technologii progresywnej, będą nie tylko faktem, ale powszechnym zastosowaniem w budownictwie.

Czy nie fajnie być jednym z pionierów, posiadających taki dom?

Dom ten oferuję możliwości, o których nie ma mowy w domu tradycyjnym. Jest to dom w technologii, która została stworzona z myślą o Tobie i twoich potrzebach. Masz w nim wolną rękę co do aranżacji wnętrza, (układu pomieszczeń, ich wielkości i rozmieszczenia) jest to zasługa braku wewnętrznych ścian nośnych. Ogranicza Cię tylko twoja wyobraźnia, a wyobraźnia nie ma granic, więc masz w zasadzie nieograniczone możliwości co do wyglądu, wnętrza oraz funkcji jakie ma spełniać Twój przyszły dom.
Powiedz nam o Twoich potrzebach a my zaprojektujemy i stworzymy ofertę, która spełni Twoje oczekiwania.

Przykładowa wizualizacja, jednego z katalogowych domów Dom 100 m2

dom progresywny PROMET

Domy progresywne Całoroczne

dom progresywny PROMET
dom progresywny PROMET


Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!

Na dzień dzisiejszy oferujemy Domy Progresywne w wersji wykończonej do zewnątrz w cenie
od 2500zł/m2 + VAT. Cena nie zawiera instalacji i robót wykończeniowych wewnątrz domu.
Końcowa cena zależy głównie od ilości i wielkości okien. W celu otrzymania wiążącej oferty prosimy o przesłanie Projektu lub odręcznego szkicu z wytycznymi.