Dom progresywny - dom, na który możesz sobie pozwolić

W dzisiejszych czasach i okolicznościach, w wyniku których ceny mieszkań i domów wystrzeliły w górę, przekraczając granicę dostępności i komfortu finansowego dla większości kupujących, wychodzimy z propozycją wybudowania dla Ciebie, Twojego własnego domu. Domu stworzonego z myślą o Tobie i Twoich potrzebach.
Chcemy zaprezentować Ci nasz Dom Progresywny. Jest to dom w nowej technologii, która wchodzi coraz odważniej do budownictwa mieszkaniowego.
Jest to dom, którego trwałość bije na głowę, domy budowane w sposób tradycyjny. Wygrywa z nimi nie tylko na polu wytrzymałości ale też i
szybkości budowy. Dom tradycyjny buduje się około 6 miesięcy, za to nasz jesteśmy w stanie postawić od początku do końca w zaledwie 2 miesiące.
Jest to istotne biorąc po uwagę, iż przez czas jego budowy musisz gdzieś mieszkać, a co za tym idzie opłacać czynsz.
Płacenie go przez dwa miesiące zamiast pół roku robi różnicę, prawda?
Nie można zapomnieć także o jego cenie. Naszym założeniem jest budować domy, które spełnią Twoje oczekiwania. Zakładając, iż do Twoich marzeń nie zalicza się spłacanie kredytu przez 30 lat, mamy dla Ciebie świetną wiadomość.
Biorąc pod uwagę ceny budowy nowego domu w dzisiejszych czasach, oferujemy cenę zdecydowanie niższą. Nie podamy Ci jej tutaj, gdyż jak wspomnieliśmy powyżej, dom ten będzie stworzony pod Ciebie, Twoje wymagania, wizję i marzenia, a to już kwestia indywidualna. Nasz dom oferuję, przez specyfikę swojej konstrukcji, tzn. brak ścian nośnych, możliwość dowolnej aranżacji pomieszczeń, oraz ich dowolną i łatwą zmianę czy rozbudowę w przyszłości. Nasz dom jest domem, który rozwija się z Tobą i twoją rodziną. Możesz go rozbudowywać i zmieniać wedle twoich potrzeb i upodobań, co nie jest takie proste, łatwe i przyjemne, w domach tradycyjnych.

A więc nie czekaj, napisz do nas już dziś i wspólnie zacznijmy Twoją przygodę z domem progresywnym!

Pozdrawia
zespół Prometu

Czekamy na Ciebie! 

Stwórzmy razem Twój nowoczesny i innowacyjny dom progresywny 😉

domki letniskowe promet

Domy progresywne Całoroczne

Piętrowy domek letniskowy promet 70m2
Piętrowy domek letniskowy promet 70m2

Skontaktuj się z nami, nie ma na co czekać 😉 

Na dzień dzisiejszy oferujemy Domy Progresywne w wersji wykończonej do zewnątrz w cenie
od 2 500zł/m2 + VAT. Cena nie zawiera instalacji i robót wykończeniowych wewnątrz domu.
Końcowa cena zależy głównie od ilości i wielkości okien. W celu otrzymania wiążącej oferty prosimy o przesłanie Projektu lub odręcznego szkicu z wytycznymi.