Bezpieczny podczas inflacji, czyli dlaczego warto kupić nasz dom właśnie teraz?

Jak dobrze wiemy od dłuższego czasu mamy do czynienia z inflacją, w negatywnym tego słowa znaczeniu. Jakie są jej skutki widzimy na każdym krok, jednak chyba najgorszym z nich jest spadek wartości pieniądza. Wielu ludzi próbuje się przed tym zabezpieczyć inwestując w złoto, srebro, akcje firm itp. itd. Chcą poczuć bezpieczeństwo, zapewnić je sobie i swoim bliskim. Trzymanie pieniędzy jest teraz najgorszym rozwiązaniem. Wyobraź sobie, że wrzucasz swoje oszczędności do twoim zdaniem bezpiecznej “skarbonki”, teoretycznie nic nie powinno się z nimi stać, ALE przez inflacje w twojej skarbonce pojawia się dziura, która w sposób ciągły i nieprzerwany, prowadzi do uszczuplenie twoich pieniędzy, a ty nie możesz nic na to poradzić. Mocno frustrująca wizja nie prawdaż? No właśnie, może jest to idealny moment żeby zainwestować w swoją przyszłość, swoje bezpieczeństwo finansowe?
Jak dobrze wiesz, wartość domów ciągle rośnie, można powiedzieć, że w pewien sposób na siebie zarabiają, i sprzedając go po jakimś czasie zyskasz więcej niż zainwestowałeś.
Nasze domy są rozwiązaniem na lata nie na lato 😉 Chcesz poczuć i zapewnić komfort oraz bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie? Wybierz dom progresywny idealnie dostosowany do ciebie.
Dzięki użytym materiałom dom cechuje się energooszczędnością przewyższającą tą, którą posiadają domy tradycyjne, a co za tym idzie niższe rachunki, które w ostatnim czasie osiągają zawrotne sumy.
Jeśli czujesz, że to ten moment żeby, zacząć coś nowego, coś co będzie spełniało twoje założenia, wymagania i potrzeby. Coś dzięki czemu oprzesz się inflacji, napisz do nas.
Nasz zespół chętnie odpowie na twoje pytania oraz spersonalizuję specjalnie pod ciebie ofertę twojego nowego domu.
Nie czekaj, zacznij przygodę z domami progresowymi już dziś!

Photo from: https://www.freepik.com/free-photo/front-view-arrangement-economy-elements_11621167.htm#query=inflation&position=28&from_view=search&track=sph

Domy progresywne Całoroczne

Na dzień dzisiejszy oferujemy Domy Progresywne w wersji wykończonej do zewnątrz w cenie
od 2 500zł/m2 + VAT. Cena nie zawiera instalacji i robót wykończeniowych wewnątrz domu.
Końcowa cena zależy głównie od ilości i wielkości okien. W celu otrzymania wiążącej oferty prosimy o przesłanie Projektu lub odręcznego szkicu z wytycznymi.